در شهر کتاب دارینوش: «نگران نباش داستایوفسکی» رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب «نگران نباش داستایوفسکی» مجموعه اشعار چارلز بوکوفسکی (شاعر معاصر آمریکایی) با ترجمه سینا کمال آبادی، در شهر کتاب دارینوش اراک و با حضور هنرمندان و علاقه مندان به عرصه کتابخوانی و شعر برگزار شد.
این کتاب چهارمین اثر سینا کمال آبادی است که توسط نشر مشکی و در قطع جیبی به چاپ رسیده است. وی پیش از این به همراه محسن ابوالحسنی گزیده اشعار آن سَکستون را با نام «آن‌ها مشغول مردن‌اند» توسط انتشارات چشمه روانه بازار نشر نموده است.
از دیگر آثار وی که به عنوان پژوهشی در زمینه اسطوره‌شناسی نیز شناخته می‌شود می‌توان به ترجمه «خانه جدید در آمریکا» جلد اول و «لطفا این کتاب را بکارید» جلد دوم اشعار ریچار براتیگان، که هر دو توسط نشر رسش به چاپ رسیده است اشاره کرد.
شهر کتاب دارینوش، پیش از این و به همت صاحب آن امیر روناسی پنج بار از مراسم رونمایی نویسندگان بومی استان مرکزی میزبانی نموده است. «بگذار بی‌گذرنامه زندگی کنم» مجموعه اشعار معصومه داود آبادی که در سال جاری توسط انتشارات بوتیمار به چاپ و نشر درآمده و کتاب «تاثیرات مارکسیسم» بررسی شاخصه‌های مارکسیستی در گزیده‌ای از نمایشنامه‌های غلامحسین ساعدی نوشته آرش زرنیخی از جمله این آثار بوده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *